More2019-01-14T13:15:22+00:00

KILKA SŁÓW O NAS

Luxury Care & More sp. z o.o. to profesjonalna agencja marketingowa. Jesteśmy częścią Grupy Target. od ponad 20 lat świadczymy usługi typu full service. Zatrudniani przez nas specjaliści z zaangażowaniem zaspokoją każdą potrzebę klienta. Pasja  z jaką świadczymy usługi ściśle przekłada się na ich wykonanie.

Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi przez doświadczonych ludzi i setki zadowolonych klientów. Dołącz do nich i Ty!

USŁUGI

skład dtp

SKŁAD DTP

SKŁAD DTP

Grafika komputerowa na usługach współczesnej reklamy jest narzędziem nieodzownym. Znak firmowy, kolorystyka oraz różne formy reklamy stanowią klucz do wypłynięcia na szerokie wody komercyjnego oceanu. Twój wizerunek graficzny będzie bezpieczny w naszych rękach.

projektowanie wnętrz

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

Funkcjonalność lokali mieszkaniowych, biurowych oraz usługowych stanowi istotny element aranżacji wnętrz, natomiast połączenie jej z artystycznym spojrzeniem pozwala nam stworzyć interesujący wynik. Uwzględniamy indywidualne potrzeby użytkowników doprowadzając do powstania atrakcyjnego zagospodarowania lokalu

skład dtp

GRAFIKA KOMPUTEROWA 3D

GRAFIKA KOMPUTEROWA 3D

Potrzebujesz  profesjonalnego filmu lub spotu animowanego?  chcesz  przedstawić swoją  firmę w sposób  nietypowy i atrakcyjny?   Jesteśmy w stanie  przygotować dla Ciebie taką produkcje.  Naszą specjalnością są spoty animowane wykonane w technice 3 D.

usługi pr

USŁUGI PR

USŁUGI PR

Usługi PR stanowią bardzo ważne narzędzie w współczesnym świecie komunikacji, ze względu na ich ogromne znaczenie praktycznie dla każdej jednostki, instytucji czy podmiotu gospodarczego. W ramach tych usług specjalizujemy się w : corporate event, publisity, media relations, sponsoringu.

wizualizacje 3d

WIZUALIZACJE 3D

WIZUALIZACJE 3D

Fotorealistyczne wizualizacje mogą być wykorzystywane w prezentacjach multimedialnych, katalogach produktów bądź na stronach internetowych. Dzięki modelom 3D obiektów architektonicznych możemy tworzyć zarówno wizualizacje statyczne jak i animowane przy uwzględnieniu wymagań stylistycznych.

hosting stron

HOSTING STRON INTERNETOWYCH

HOSTING STRON INTERNETOWYCH

Wykonane przez nas strony utrzymujemy na własnym serwerze. W ramach oferty rejestrujemy również domeny dla naszych klientów.

marketing

E-MARKETING

E-MARKETING

Internet to najszybciej rozwijające się medium na świecie. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów przygotowujemy również kampanie reklamowe w sieci. Specjalizujemy się w reklamie i PR internetowym oraz mediach społecznościowych takich jak Facebook , Youtube.

filmowanie i fotografia

PRODUKCJA FILMOWA I FOTOGRAFIA REKLAMOWA

PRODUKCJA FILMOWA I FOTOGRAFIA REKLAMOWA

Znając potrzeby naszych klientów przygotujemy dla Ciebie: film korporacyjny, spot reklamowy, film instruktażowy, film promocyjno-reklamowy, ale również każdą inną wymagającą produkcje filmową. Zrealizujemy również profesjonalną sesje fotograficzną Twoich produktów czy usług. Dysponujemy własnym studiem, sprzętem typu kamery, krany, slajdery, wózki, mikrofony , drony.

panoramy

PANORAMY I SPACERY WIRTUALNE

PANORAMY I SPACERY WIRTUALNE

Panoramy i spacery wirtualne to doskonałe narzędzie na przedstawienie wnętrza lub widoku w sposób umożliwiający obejrzenie miejsca bez wychodzenia z domu przez Internet. Rozróżniamy dwa rodzaje panoram: cylindryczną oraz sferyczną. Wykonane panoramy łączymy w tzw. Spacery wirtualne, czyli zbiór panoram. Umożliwiający pokazanie kilku obiektów lub miejsc. Do przygotowanego materiału zdjęciowego użyczamy swojego softu-oprogramowania do odtwarzania panoram. Wszystko aranżujemy w odpowiedniej grafice i przygotowujemy do umieszczenia na stronie www.

skład dtp

USŁUGI REKLAMOWE TYPU FULL SERVICE

USŁUGI REKLAMOWE TYPU FULL SERVICE

Specjaliści od marketingu twierdzą że,:” reklama jest dźwignią wszystkiego” i coś w tym jest. W ramach naszych usług możemy przeprowadzić Tobie każdą kampanie reklamową. Nie zależnie od zasiegu . Zespół naszych specjalistów doskonale poradzi sobie zarówno z działaniami ATL jak i BTL. Zespół creative przygotuje oryginalny pomysł. Zakupimy dla Ciebie media: TV, prasę, radio, Internet, reklamę zewnętrzną po bardzo atrakcyjnych cenach. Zaplanujemy całą kampanie, ale również przeprowadzimy badania jej skuteczności.

GALERIA

ZOBACZ WIĘCEJ

ISTNIEJEMY NA RYNKU JUŻ TRZY DEKADY !

POWIERZ NAM SWOJĄ REKLAMĘ I WIZERUNEK FIRMY

PORTFOLIO

ZOBACZ WIĘCEJ

NASI KLIENCI

REFERENCJE

ZOBACZ WIĘCEJ
strategia marketingowa szczecin

Luxury Care& More sp.  z o.o.
część

Ul. Cyfrowa 6
71-441 Szczecin
Polska
+48 91 434 75 94
+48 91 434 75 94
marketing@luxurycare-more.com

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Luxury Care & More podanych przeze mnie w formularzu danych osobowych w celu umożliwienia skontaktowania się z moją osobą.